×

به اشتراک بگذارید

  • کابینت هایگلاس

امروزه اکثر مردم به طراحی و دیزاین آشپزخانه خود بسیار اهمیت می‌دهند. در قدیم کابینت بیشتر آشپزخانه‌ها از جنس فلز بود. ولی امروزه جنس‌های مختلف مانند چوب و ام دی اف با متریال و ورقه‌های متعدد ترکیب شده‌اند. با این کار کابینت‌های زیبا و مجلل را تشکیل داده‌اند.

مدل های کابینت هایگلاس، ظاهری درخشان و شفاف دارند. قیمت کابینت هایگلاس بسیار مناسب است. اگر به دنبال کابینت برای آشپزخانه خود با دکوراسیون مدرن و ساده هستید، از این طرح‌ها استفاده کنید. در ادمه مطالب، در مورد کابینت‌های هایگلاس صحبت می‌کنیم و شما را برای شناخت این نوع کابینت‌ها یاری می‌کنیم.

منظور از کابینت های هایگلاس چیست؟

برای پاسخ به سوال کابینت های هایگلاس چیست؟ باید گفت: کابینت هایگلاس در دسته کابینت‌های مدرن جای دارد. کابینت هایگلاس مدرن نوعی ام دی اف با روکش پلکسی گلاس است. جنس مدل های کابینت هایگلاس از شیشه سبک و مقاوم است. کابینت هایگلاس در طرح‌ها و رنگ‌های مختلفی در بازار، موجود است. قیمت کابینت هایگلاس برای اقشار مختلف، مناسب است. شما می‌توانید طرح کابینت‌ آشپزخانه خود را با توجه به سایر وسایل موجود، انتخاب کنید.این نوع کابینت لاکچری امروزه کاربرد زیادی دارد.

به علت قیمت کابینت هایگلاس که مناسب است و نمای زیبایی که کابینت هایگلاس دارد، در سال‌های اخیر جزو پرطرفدارها در بازار بوده‌اند. نوع دیگری از سبک کابینت مدرن هایگلاس در بازار موجود است که به آن پلی گلس گفته می‌شود. پلی گلاس همان ام دی اف است که لایه‌ای از پلی استر روی آن قرار می‌گیرد. این نوع کابینت نسبت به کابینت آشپزخانه‌های گلاس درخشش و براقی بیشتری دارد. همچنین در مقابل خط و خش مقاوم‌تر است.

ام دی اف، فلزی، چوبی و هایگلاس چهار جنس اصلی تشکیل‌دهنده از مدل های کابینت هایگلاس در آشپزخانه هستند. انواع مدل های کابینت هایگلاس براساس سلیقه و فضای دکوراسیون خانه و آشپزخانه سفارش داده می‎شوند.

مدل جدیدی از کابینت‌های آشپزخانه، کابینت هایگلاس (High Gloss) هستند. امروزه در بسیاری از آشپزخانه‌های سبک مدرن، مدل های کابینت هایگلاس را به علت تنوع بسیار زیادی که در طرح و رنگ خود دارند و همچنین پایین بودن قیمت کابینت هایگلاس، استفاده می‌کنند.

بهترین نوع ام دی اف برای کابینت مدرن هایگلاس، متعلق به کشورهای آلمان، ایتالیا، اتریش وغیره است. یکی از دلایل علاقه‌مندان این نوع کابینت سبک مدرن قیمت مناسب آن است. به خاطر همین موضوع، کار ترک برای کابینت‌های مدرن هایگلاس استفاده می‌کنند.

کابینت‌های هایگلاس علاوه بر شیک و لوکس بودن که به نمای آشپزخانه‌های مدرن می‌دهند، به دلیل داشتن سطح صیقلی و براق، خود به نوعی منبع روشنایی در آشپزخانه هستند.

ورق هایگلاس چیست؟

بیشتر ورق‌های هایگلاس از یک طرف با پلکسی گلاس پوشیده می‌شوند. طرف دیگر ورق‌ها با لایه‌های ارزان‌تر پوشش داده می‌شوند. این کار باعث می‌شود قیمت کابینت هایگلاس بسیار مناسب باشد. ورق‌های هایگلاس در طرفی که لایه پلکسی گلاس وجود دارند، ضد آب هستند. اما مقاومت روکش پشت ورق‌های‌ هایگلاس به آب و به کیفیت آن بستگی دارد.

برای مقاومت بیشتر کابینت مدرن هایگلاس و دکور، بهتر است لایه پشت ورق هم از جنس مرغوبی ساخته شود. از جنس‌های مرغوب می‌توان به «ملامینه» اشاره کرد. حالت براقی، شفافی، و زیبایی به خاطر وجود این لایه در ورق «های گلاس» است. این نوع ورق‌ها به دلیل براق بودن، کاربرد زیادی در ساخت تجهیزات داخلی خانه‌ها از جمله کابینت، کمد دیواری، دکور و غیره دارند.

معمولا یک قسمت ورق‌ هایگلاس، پلکسی است و برای طرف دیگر آن از ماده‌های ارزان‌تر استفاده می‌شود. این کار قیمت کابینت هایگلاس را کاهش می‌دهد.

مدل‌ های کابینت های هایگلاس چیست؟

اکنون با تعریف کابینت های هایگلاس چیست آشنا شده‌اید زمان آن است که با مدل‌های متفاوت آن نیز آشنا شوید. کابینت مدرن هایگلاس در رنگ‌های متنوع براق، مات، پلی گلاس، اکریلی، طرح دار و گلاس و یا ساده طراحی و ساخته می‌شوند. در ادامه مقاله، این مدل‌ها را توضیح می‌دهیم.

کابینت هایگلاس با روکش پلی گلاس

به عنوان یکی از شناخته‌شده‌ترین مدل کابینت مدرن هایگلاس می‌توان به پلی گلاس اشاره کرد. پلی گلاس یکی از بهترین‌ و مقاوم‌ترین‌ نوع کابینت‌های گلاس مدرن است. این مدل کابینت بیشتر توسط برند‌های ترک در بازار ایران عرضه می‌شود. قیمت کابینت هایگلاس با برند ترک گران‌تر از برند ایرانی است.

کابینت هایگلاس از نوع اکلیلی

امروزه کابینت‌های هایگلاس دارای بیشترین طرفدار در میان کابینت‌ها هستند. کابینت مدرن هایگلاس اکلیلی در چند رنگ سفید و مشکی و غیره ساخته می‌شوند. اکلیل‌هایی که روی درب کابینت وجود دارند، باعث نورپردازی مناسب در محیط آشپزخانه می‌شود. به خصوص در شب نمای زیبایی به محیط خانه شما می‌دهد. رنگ‌های اکلیلی نسبت به دیگر رنگ‌های هایگلاس قیمت بالاتری دارند.

کابینت هایگلاس رنگ سفید

رنگ سفید، از مدل های کابینت هایگلاس است که فضای بسیار شیک و زیبا به آشپزخانه شما می‌دهد. اگر شما تصمیم دارید، کابینت مدرن هایگلاس سفید در آشپزخانه خود نصب کنید، از کفپوش با رنگ‌های گرم در فضای آشپزخانه خود استفاده کنید. زیرا این کار آشپزخانه شما را حالت سرد و بی روحی خارج می‌کند. انتخاب دستگیره‌های طلایی رنگ برای درب کابینت مدرن هایگلاس، می‌تواند راه حل مناسب برای کم کردن بی‌روحی فضای آشپزخانه باشد.


کابینت هایگلاس

کابینت هایگلاس رنگ مشکی

رنگ مشکی بسیار مدرن و شیک است. اما این رنگ در فرهنگ ایرانی‌ها نشانه عزا و دلگیری است. به همین دلیل بیشتر ایرانیان در دیزاین و طراحی خانه خود از رنگ مشکی استفاده نمی‌کنند. همچنین کمتر کسی از این رنگ در کابینت خود استفاده می‌کند. توجه داشته باشید که قیمت کابینت هایگلاس مناسب‌تر از دیگر انواع کابینت‌ها است.

اما اگر شما فردی خاص پسند هستید و تصمیم دارید از این رنگ استفاده کنید، به شما پیشنهاد می‌کنیم از ترکیب این رنگ با رنگ‌های دیگر در کابینت مدرن هایگلاس خود استفاده کنید .

کابینت هایگلاس رنگ سفید و گردویی

در کنار نصب کابینت‌ هایگلاس سفید رنگ، می‌توان از رنگ دیگری هم استفاده کرد. بهترین رنگ برای این نوع از مدل های کابینت هایگلاس، رنگ گردویی است. در طراحی این رنگ از کابینت مدرن هایگلاس، بیشتر از رنگ‌های روشن قهوه‌ای استفاده می‌شود. ترکیب رنگ قهوه‌ای و رنگ سفید بسیار زیبا و جذاب خواهد بود.

هایگلاس سفید کرم

در طراحی کابینت‌ هایگلاس مدرن آشپزخانه، بهتر است از رنگ‌های روشن استفاده کنید. استفاده از این رنگ‌ها، محیطی شاد و زیبا به آشپزخانه شما می‌دهد. یکی از پرطرفدارترین طراحی‌های مدل های کابینت هایگلاس، ترکیب رنگ سفید و کرم برای کابینت آشپزخانه است. قیمت کابینت هایگلاس برای این رنگ بسیار مناسب است.

اگر آشپزخانه‌ی شما دارای محیطی کوچک است، می‌توانید از هایگلاس سفید و کرم استفاده کنید. مدل های کابینت هایگلاس سفید و قهوه ای را می‌توان با ام دی اف ترکیب کرد.

هایگلاس کرم قهوه ای

طراحی مدل های کابینت هایگلاس که از ترکیب رنگ کرم و قهوه ای تولید شده‌اند، بسیار زیبا و جذاب هستند. این ترکیب در بین مردم با سلیقه‌های مختلف، محبوبیت خاصی دارد و افراد بسیار از آن استفاده می‌کنند. این ترکیب از رنگ‌های کابینت هایگلاس برای اشپزخانه‌های کوچک مناسب است. همچنین قیمت کابینت هایگلاس برای انجام این کار بسیار مناسب است. این ترکیب رنگ باعث بزرگتر دیده شدن آشپزخانه می‌شود.

امروزه بیشتر در طراحی کابینت آشپزخانه مدرن از رنگ سفید‌ استفاده می‌شود. ترکیب رنگ سفید با قهوه‌ای و یا ترکیب رنگ کرم و قهوه‌ای بسیار مدرن و جذاب است. در ساخت کابینت مدرن‌ هایگلاس از انواع رنگ‌های دیگر نیز استفاده می‌شود. اما این رنگ‌ها زیاد کاربرد ندارند. این رنگ‌ها در برخی مکان‌های خاص استفاده می‌شوند و یا برخی افراد خاص از انها استفاده می‌کنند.

کابینت‌های هایگلاس با ترکیب رنگ‌های خاص

گاهی اوقات تمام آن چیزی که می‌تواند دکوراسیون شما را متحول کند، انتخاب رنگ‌بندی درست است. رنگ‌بندی زیبای هایگلاس در کنار تنوع مدل های کابینت هایگلاس شما را در این راه یاری می‌کند.

کابینت هایگلاس بنفش

این ترکیب رنگ در نصب کابینت مدرن هایگلاس، بسیار خاص است. استفاده از این نوع رنگ، جرات بسیار زیادی را می‌طلبد. ترکیب رنگ کرم و بنفش متفاوت است که افراد بسیار کمی به آن علاقه دارند.

اگر به رنگ بنفش علاقه دارید و می‌خواهید در نصب کابینت‌های خود از این رنگ استفاده کنید، از ترکیب رنگ بنفش با سفید استفاده کنید. اگر فردی هستید که سلیقه‌ای خاص دارید، می‌توانید از ترکیب این دو رنگ در نصب کابینت هایگلاس خود استفاده کنید.

هایگلاس بنفش و کرم

رنگ کرم، ترکیب دیگری است که می‌توان با رنگ بنفش استفاده کرد. ترکیب رنگ بنفش و کرم جذاب‌تر از ترکیب این رنگ با سفید است. اگر شخصی با سلیقه خاص هستید و حتما می‌خواهید کابینت هایگلاس بنفش و رنگ ترکیبی دیگری را نصب کنید، می‌توانید از رنگ کرم استفاده کنید .

هایگلاس سفید مشکی

ترکیب رنگ سفید و مشکی (با غالب بودن سفید)، یکی از شیک‌ترین مدل های کابینت هایگلاس در نصب این نوع کابینت‌ها است. طراحی این نوع کابینت‌ها بسیار زیبا و قیمت کابینت هایگلاس مناسب بوده به تدریج در بین ایرانیان نیز رواج پیدا کرده است. زیبایی این کابینت‌ها با رنگ سفید با ترکیب نوارهای باریک مشکی بسیار زیبا می‌شوند.

کابینت هایگلاس رنگ طوسی سفید

رنگ طوسی از دیگر رنگ‌های مورد علاقه ایرانیان است. که در طراحی داخلی ساختمان بسیار از این رنگ استفاده می‌شود. ممکن است فردی علاقه داشته باشند که از رنگ طوسی در کابینت مدرن هایگلاس آشپزخانه خود استفاده کند و نمایی خاص و زیبا را ایجاد کند. رنگ نقره‌ای، رنگی براق است و به کاربردن آن به تنهایی ممکن است جالب نباشد. قیمت کابینت هایگلاس طوسی و سفید کم و مناسب است.

ترکیب رنگ طوسی و سفید بسیار جذاب است. البته به این نکته باید توجه نمایید که در به کاربردن رنگ طوسی که از رنگ طوسی روشن استفاده کنید. زیرا طوسی تیره نور را بازتاب نمی‌کند و به نورپردازی قوی در آشپزخانه نیاز پیدا خواهید کرد. امروزه طراحی کابینت مدرن هایگلاس با رنگ طوسی و سفید علاقه‌مندان زیادی در سرتاسر ایران پیدا کرده است.

کابینت هایگلاس قرمز

رنگ قرمز از دیگر رنگ‌های خاص است که بعضی افراد ممکن است از آن در طراحی کابینت مدرن هایگلاس خود استفاده کنند. در مدل های کابینت هایگلاس ، رنگ قرمز به مرور زمان افراد را خسته و دل‌زده می‌کند. قیمت کابینت هایگلاس قرمز بسیار کم و مناسب است. از این رنگ زیاد برای طراحی داخلی ساختمان استفاده نمی‌شود. با این حال اگر به استفاده از این رنگ علاقه‌مند هستید، در کنار رنگ سفید می‌توانید از نوارهای باریک رنگ قرمز نیز در کابینت مدرن هایگلاس استفاده کنید.

هایگلاس رنگ سفید نارنجی

نارنجی هم از دیگر رنگ‌های متفاوت و خاص است. در برخی از موارد در ساخت کابینت هایگلاس، می‌توان این رنگ را با رنگ سفید به صورت ترکیبی استفاده کنید. این رنگ در مقایسه با سایر رنگ‌های خاص محبوبیت بیشتری داشته و بیشتر مورد استفاده افراد قرار می‌گیرد. این رنگ فضای گرمی را در آشپزخانه شما ایجاد می‌کند

خصوصیات کابینت های هایگلاس چیست؟

شاید فکر کنید نام هایگلاس از حرف لاتینGlass به معنای شیشه گرفته شده است، اما این گونه نیست. کابینت مدرن هایگلاس نوعی کابینت است که لایه بیرونی آن از نوعی پلاستیک به نام پلکسی گلاس تشکیل شده است. لایه دیگر این نوع از ورق‌ها شفافیت زیادی ندارند و از متریال معمولی ساخته می‌شود. قیمت کابینت هایگلاس در بازار ایران مناسب‌تر از دیگر انواع کابینت‌ها است.

به خاطر براق و شفاف بودن این نوع کابیت‌ها است که اکثر افراد مخصوصا خانم‌ها تمایل زیادی به استفاده از این نوع ورق‌ها در آشپزخانه خود دارند .این نوع طرح کابینت دارای ظاهری براق، شفاف و شیشه‌ای شکل است. در ساخت مدل های کابینت هایگلاس مدرن و ساده، می‌توانید از آنها استفاده کنید.

کابینت هایگلاس مات

این نوع کابینت شامل رنگ‌های ساده است. امکان طراحی و اجرای تک رنگ و دو رنگ در این نوع کابینت مدرن هایگلاس وجود دارد. رنگ سفید مات از محبوب‌ترین رنگ‌های کابینت هایگلاس مات است. در مرحله‌های بعدی رنگ‌های مشکی و طوسی مات نیز بیشترین محبوبیت در رنگ‌ها در بازار دارند. قیمت کابینت هایگلاس مات برای اقشار مختلف بسیار مناسب است.

از رنگ طوسی یا مشکی مات به عنوان رنگ دوم نیز در تولید کابینت مدرن هایگلاس استفاده می‌شود. کابینت مدرن هایگلاس مات یکی از بهترین انتخاب‌های موجود است. هایگلاس مات توسط برند‌های ایرانی، ترک و غیره ساخته می‌شود که هرکدام از این برندها بسته به قیمت کابینت هایگلاس و کیفیت انواع مختلفی دارند.

کابینت هایگلاس براق

هرگاه صحبتی از هایگلاس می‌شود، همه کابینت‌های مدرن هایگلاس سفید براق را تصور می‌کنند. در حالی‌که رنگ سفید تنها یکی از رنگ‌های براق از مدل های کابینت هایگلاس است. در انواع مختلف رنگ هایگلاس، رنگ‌های ساده، طرح دار و براق به مقدار قابل توجهی وجود دارد. قیمت کابینت هایگلاس براق بسیار مناسب است.

کابینت مدرن هایگلاس سفید براق محبوب‌ترین رنگ بین رنگ‌های براق این نوع کابینت است. اما رنگ‌های براق هایگلاس تنوع بسیار زیادی دارند. رنگ‌های سفید، مشکی و قهوه‌ای طرح‌دار دارای مشتری زیادی در بین مدل های کابینت هایگلاس هستند. زیرا علاوه بر زیبایی قیمت کابینت هایگلاس بسیار مناسب است. جنس روکش ورق هایگلاس براق، مانند جنس شیشه است. این نوع ورق به راحتی تمیز می‌شود و هیچ وقت کثیف نمی‌ماند.

کابینت لمی گلاس

در ساخت کابینت مدرن هایگلاس از ورق‌های هایگلاس استفاده می‌شود. کابینت‌های لمی گلاس هم بیشتر با استفاده از ورق‌های لمی گلاس ساخته می‌شوند. تفاوت این دو نوع مدل های کابینت هایگلاس، در روکش آنها است. البته مغزی هر دو نوع ورق، از جنس ام دی اف خام است. ورق هایگلاس، دارای روکش از جنس پلکسی گلاس است. در مقابل ورق‌های لمی گلاس دارای روکش PVC هستند. این نوع ورق‌ها با تراکم بالا ساخته می‌شوند.

در واقع ورق لمی گلاس از یک نوع روکش پلیمری، روی ورق‌های ام دی اف ساخته می‌شود. این ورق موجب به وجود آمدن سطحی براق‌تر نسبت به کابینت هایگلاس می‌شود. همچنین این روکش‌های پلیمری ضد آب، ضد خط و خش و مقاوم در برابر حرارت و اتش‌سوزی برای کابینت لمی گلاس ایجاد می‌کند. به همین علت، این ورق‌ها بسیار مرغوب هستند.

مطالعه بیشتر: قیمت کابینت کلاسیک

مزایا و معایب کابینت‌ هایگلاس

هنگامی‌که تصمیم دارید برای آشپزخانه خود کابینت خاصی را انتخاب کنید، در قدم اول باید تمامی مزایا و معایب آن نوع از کابینت را در نظر بگیرید. با این کار می‌توانید انتخابی صحیح داشته باشید. همچنین در زمان انتخاب کابینت باید مقدار پول خود را نیز در نظر بگیرید.

در ادامه مزایا و معایب این نوع از کابینت را توضیح می‌دهیم :

مزایای کابینت های هایگلاس چیست؟

این کابینت‌ها دارای مزایای زیر هستند :

۱- زیبایی و شفافیت لایه رویی هایگلاس

زیبایی و شفافیت منحصر به فردی که در این نوع کابینت‌ها وجود دارد سبب پرطرفدار شدن مدل های کابینت هایگلاس گردیده است. لایه رویی کابینت‌های گلاس بسیار شفاف و درخشان است .

۲- تنوع زیاد در طرح و رنگ متریال هایگلاس

این نوع کابینت‌ها تنوع زیاد و رنگ متریال خاصی دارند که می‌توانند هر فردی با هر سلیقه‌ای را راضی کنند. این نوع از کابینت‌ها در طرح‌ها و رنگ‌های مختلف تولید می‌شوند. این نوع کابینت‌ها در انواع نقش‌ها و طرح‌ها و به سبک مدرن نصب می‌شوند.

۳- قیمت مناسب

یکی دیگر از مزیت‌های استفاده از کابینت‌های گلاس، قیمت مناسب آنها است. افرادی که از مدل های کابینت هایگلاس استفاده کرده‌اند، می‌دانند که قیمت آنها کمی بالاتر از کابینت‌های ام دی اف است. این افزایش قیمت نیز به دلیل کیفیت و زیبایی بیشتر این کابینت‌ها است .

ورق‌های این کابینت دارای دو نوع خارجی و داخلی هستند. نوع خارجی این ورق‌ها که ساخت کشور ترکیه است دارای قیمت بالاتری نسبت به ورق‌های ساخت کشور خودمان هستند. البته درخشش و زیبایی ورق‌های خارجی بیشتر از ورق‌های ایرانی است.

4- مقاومت و کیفیت بالا

کابینت مدرن هایگلاس دارای مقاوت بسیار بالا و مناسب است. این خصوصیت یکی از مهم‌ترین مزایای این نوع ورق‌ها است. مدل های کابینت هایگلاس نسبت به ضربه هم مقاومت بالایی دارند و به راحتی ترک نمی‌خورند و نمی‌شکنند.

معایب کابینت های هایگلاس چیست؟

مانند هر نوع وسیله‌ای دیگری، مدل های کابینت هایگلاس نیز دارای معایبی هستند. بهتر است قبل از انتخاب و نصب کابینت مدرن هایگلاس در مورد آن‌ها اطلاعات لازم را کسب کنید. در ادامه چند مورد از معایب استفاده از کابینت مدرن هایگلاس را توضیح می‌دهیم :

۱- آسیب پذیر بودن در مقابل رطوبت

یکی از معایب استفاده از کابینت هایگلاس آسیب پذیر بودن آنها در مقابل رطوبت است. رطوبت به مغزی ورق مدل های کابینت هایگلاس نفوذ پیدا می‌کند و سبب از بین رفتن تدریجی آنها می‌شود. پس درآشپزخانه مراقبت‌های لازم را انجام دهید. البته این مشکل در کابینت‌هایی با جنس ام دی اف بیشتر از هایگلاس است. زیرا لایه رویی مدل های کابینت هایگلاس از جنس نوعی پلاستیک به نام پلکسی گلاس است که نفوذ رطوبت را تا حدی کنترل می‌کند.

۲- امکان ایجاد خط خش و لک

کابینت‌های هایگلاس علاوه بر زیبایی و شفافیتی که دارند برخی معایب نیز دارند که ممکن است افراد در خرید آن شک کنند. از معایبی که می‌تواند هر فردی را آزار دهد، لکه‌گیری مدل های کابینت هایگلاس است. کابینت هایگلاس با برخورد دست و انگشت لک می‌شوند. کابینت مدرن هایگلاس باید به صورت مرتب تمیز شوند.

همچنین کابینت هایگلاس دارای پوشش شفاف و براق است که با برخورد هر وسیله تیزیی دچار خط و خش می‌شود. اگر شما نیز از این کابینت مدرن هایگلاس استفاده می‌کنید باید بسیار از آنها مراقبت کنید.

۳- تیزی و برنده بودن لبه ها

مدل های کابینت هایگلاس متاسفانه دارای لبه‌های تیز هستند و نمی‌توانید برای از بین بردن آن، سمباده استفاده کنید. زیرا این کار براقی و درخشش کابینت مدرن هایگلاس را از بین می‌برد و نمایی زشت ایجاد می‌کند.

چطور کابینت‌های گلاس خوب را تشخیص دهیم؟

زمانی که کابینت ساز ، کالیته رنگ‌ها را جهت انتخاب رنگ به شما نشان می‌دهد، بعد از انتخاب رنگ مورد نظر، تکه چوب را زیر نور بگیرید و به میزان موج روکش دقت کنید. البته کمی موج طبیعی است ولی اگر میزان موج روکش زیاد باشد یعنی کیفیت پرس روکش مناسب نیست. بهتر است که شما کابینت ساز دیگری را انتخاب کنید. در زمان انتهاب رنگ، قیمت کابینت هایگلاس را با کابینت‌ساز چک کنید.

در حالت کلی مدل های کابینت هایگلاس کمی موج دارد. اما درصورتی که می‌خواهید سطح روکش کابینت مدرن هایگلاس شما مثل آینه صاف و بدون موج باشد، از روکش پلی گلاس استفاده کنید که کمی قیمتش بیشتر از هایگلاس است.

سایز معمول و تقریبا استاندارد کابینت هایگلاس، 244*122 با ضخامت 17 میلیمتر است. در صورت کیفیت پایین گوشه‌های مدل های کابینت هایگلاس معمولا پریدگی دارند و لبپر هستند. اگر به پشت تخته‌ها دقت کنید در محصولات باکیفیت، ملامین سفید رنگ وجود دارند که جهت جلوگیری از آسیب دیدگی بر پشت تخته چسبانده می‌شوند. در ادامه در مورد قیمت کابینت هایگلاس توضیح می‌دهیم.

قیمت کابینت هایگلاس

یکی از صحبت‌های مهم در انتخاب کابینت مدرن هایگلاس، قیمت کابینت هایگلاس است. قیمت کابینت هایگلاس زیاد گران نیست. قیمت کابینت مدرن و هایگلاس اندکی با کابینت‌های ام دی اف تفاوت دارد. همانطور که در ابتدای مقاله گفتیم، ورق‌های کابینت‌های هایگلاس در دو نوع وجود دارد، خارجی مانند ترک و داخلی هستند.

قیمت کابینت هایگلاس ساخته شده از ورق‌های خارجی بیشتر از ورق‌های ایرانی است. البته قیمت کابینت هایگلاس از کابینت‌های ممبران، روکش چوب و چوب پایین‌تر است. خرید مدل های کابینت هایگلاس با توجه به کیفیتشان مقرون به صرفه هستند.

کلام آخر

روشنایی فضا و بزرگ جلوه دادن فضاهای کوچک، مهمترین چیزی است که در دکوراسیون داخلی اهمیت دارد. در آشپزخانه‌های کوچک امروزی تنها کابینت هایگلاس است که عامل انعکاس نور است. مدل های کابینت هایگلاس با تنوع رنگی بی‌نظیر و ظاهری ساده و درخشنده و سطح صاف و سیقلی در بازار موجود هستند. همچنین قیمت کابینت هایگلاس بسیار مناسب است.

کابینت مدرن هایگلاس با در نظرگرفتن فضای مناسب برای وسایل آشپرخانه، فضای نقلی شما را به یک آشپزخانه شیک و خاص تبدیل می‌کند. درضمن برای زیبایی و ظرافت بیشتر، می‌توانید برای دور درب‌ها نوار یک میل به کار ببرید. دذ نظر داشته باشید که قیمت کابینت هایگلاس از دیگر انواع کابینت‌های موجود در بازار است.

عامل دیگری که باعث شده افراد زیادی جذب این نوع کابینت شوند، این است که در طراحی کابینت‌های گلاس، از برجستگی روی چوب پرهیز شده است.به خاطر همین موضوع، تمیز کردن کابینت هایگلاس بسیار آسان و راحت است. این نوع کابینت به راحتی با یک دستمال مرطوب تمیز می‌شود.

محصول مشابه

دکوراسیون‌تان را همانگونه که در ذهن تصور می کنید با خدمات ما بسازید

VERGEUR WOOD CRAFTS