×

به اشتراک بگذارید

  • کابینت اروپایی

کابینت مدرن اروپایی این روزها به سمبل زیبایی و اجرای قوی این ملزومات شیک و مدرن در آشپزخانه‌های سراسر دنیا تبدیل شده است. فرصتی فوق‌العاده برای ارائه بهترین‌های این صنعت به علاقمندان که زیبایی و کیفیت را یک‌جا به منازل ما هدیه می‌دهد.

بسیاری از ایرانیان نیز این سبک کابینت را می‌پسندند و آن را برای تکمیل فضای آشپزخانه خود انتخاب می‌کنند.

بهره‌مندی این محصولات از متریال مرغوب و کیفیت بالای مواد اولیه در کنار طراحی حرفه‌ای و مونتاژ قوی نیز از دیگر فاکتورهای رواج این تولیدات است.

کابینت اروپایی

سبک طراحی دکوراسیون داخلی اروپایی سرشار از ذوق و هنر است. همین موضوع سبب شده تا بسیاری از مردم جهان به اجرای این سبک از دکوراسیون علاقه‎مند شوند. برای اجرای آشپزخانه مدرن اروپایی در منزل خودتان، اولین گام خرید و سفارش کابینت مدرن اروپایی است. کابینت اروپایی با شکل و شمایل خاصی طراحی می‌شود و می‌تواند سبک دکوراسیون آشپزخانه شما را خاص‎تر و لوکس‎تر نشان دهد. در ادامه این مقاله قصد داریم در مورد کابینت مدرن اروپایی و سبک خاص آن صحبت کنیم. بنابراین، اگر به دنبال اجرای یک آشپزخانه اروپایی در منزل خودتان هستید، با ما همراه باشید. کابینت نئوکلاسیک از سبک های پرطرفدار است.

در نوشتار پیش رو به معرفی کابینت مدرن اروپایی می‌پردازیم.

با ما تا انتهای مطلب همراهی کنید.

کابینت مدرن اروپایی

کابینت مدرن لاکچری بی‌شک از اصلی‌ترین اجزای هر آشپزخانه کامل به شمار می‌آیند و نقش مهمی در کامل نمودن این فضا دارند. تنوع نمونه‌های تولیدی این محصولات و تفاوت‌ سطح کیفی در ساخت آنها باعث شده گزینه‌های متنوعی به‌لحاظ ظاهری و قیمت در اختیار کاربران قرار داشته و انتخاب چنین کابینت‌هایی به هیچ عنوان درگیر محدودیت نباشد.

این کابینت‌ها با دارا بودن طرح‌های جذاب و حرفه‌ای این روزها سهم زیادی در تکمیل دکوراتیو داخلی ساختمان در بخش آشپزخانه یافته‌اند. تفاوت‌های ساختاری موجود بین این نمونه‌ها با مدل‌های کلاسیک و قدیمی، کابینت مدرن اروپایی را به محصولی مناسب و گزینه ایده‌آل برای کاربران تبدیل نموده است.

در ادامه مطلب شما را با این تنوع و ویژگی‌های مربوط به آن آشنا می‌کنیم.

با ما همراه بمانید.

معرفی سبک کابینت مدرن اروپایی

اروپایی‌ها از نظر طراحی و ساخت کابینت موقعیت خوبی در دنیا دارند. انواع کابینت فرانسوی و ایتالیایی امروزه به یکی از ارکان مهم دکوراسیون آشپزخانه در سرتاسر دنیا بدل شده و طرفداران زیادی نیز دارد.

این سبک که با فضای مدرن و مختصات آن هم‌خوانی زیادی دارد در سال‌های اخیر در کشور ما نیز محبوبت بالایی یافته و به یکی از مدل‌های غالب تبدیل شده است.

این محصولات که در سبک‌های مدرن و کابینت کلاسیک لوکس و با تنوع متریال مصرفی ساخته می‌شوند، با دارا بودن نمای زیبا و امروزی چهره متفاوتی به آشپزخانه شما بخشیده و فضای آن را دگرگون می‌کنند.

اما این نوع کابینت مدرن اروپایی چه مشخصاتی دارد و چه وجوه تمایزی بین آن با نمونه‌های دیگر وجود دارد؟

در ادامه خواهیم دید.

7 ویژگی کابینت اروپایی!

تنوع بالا در طراحی کابینت اروپایی: یکی از مواردی که با تهیه و نصب کابینت مدرن اروپایی نصیب کاربران می‌شود بهره‌مندی از طیف وسیعی از طرح‌های متنوع است. نمونه‌هایی که در تک تک آنها دانش طراحی به کار رفته و به تولید محصولاتی خاص و متمایز نسبت به نمونه‌های معمول انجامیده است.جدیدترین مدل کابینت در انواع کابینت اروپایی به چشم می خورد.

متریال قوی و مرغوب: یکی از ویژگی‌‌های مهم در تولید کابینت مدرن اروپایی استفاده از مواد اولیه باکیفیت در ساخت است. موردی که قطعا در کیفیت بالای ساخت این تولیدات موثر بوده و به تولید نمونه‌هایی متمایز و خاص می‌انجامد.

مونتاژ ماهرانه: با وجود متریال مشابه مصرفی در ساخت انواع کابینت، این روزها مونتاژ قوی قطعات حرف‌های زیادی برای گفتن در تولیدات کابینت مدرن اروپایی داشته و این تولیدات را به محصولات برتر تبدیل نموده است. تا جایی که بسیاری از کاربران مایل به استفاده از آنها هستند.

استفاده از یراق آلات اعلاء: اجزای کمکی یا یراق آلات کابینت نظیر لولا و دستگیره و کیفیت آنها نقش مهمی در تکمیل پروسه کابینت اروپایی دارد. استفاده از زیباترین و باکیفیت‌ترین این تجهیزات برای کامل کردن کابینت اروپایی از مواردی است که طرفداران این محصولات را به استقبال بیشتر از آنها واداشته است.

استفاده از مدل‌های خاص و متمایز در کابینت اروپایی: طراحی اروپایی به‌کار گرفته شده در تولید کابینت مدرن اروپایی از جسارت بالایی برخوردار است. عاملی که انتخاب کابینت اروپایی را به انتخاب برتر از میان صدها نمونه موجود بدل کرده است. انواع کابینت بدون دستگیره و مدل‌های فانتزی این محصولات از نمونه‌های مورد نظر هستند که با وجود زیبایی و کاربردی بودن طرفداران زیادی را به خود جلب می‌کنند.

مناسب برای فضاهای کوچک: این روزها کم بودن فضای در دسترس در بسیاری از منازل به موضوعی عادی بدل شده است. تا جایی که وجود یک آشپزخانه کوچک در آپارتمانی نقلی به‌عنوان موضوعی معمولی و روزمره پذیرفته شده است.

در این میان استفاده از کابینت مدرن اروپایی فرصت مناسبی است تا از کمترین فضای موجود، بیشترین استفاده را برای نظم بخشیدن به وسایل خود داشته باشیم.

تنوع بالای رنگی و جذابیت فوق‌العاده: یکی از مشخصات مهم در تولیدات کابینت مدرن اروپایی بهره‌مندی از تنوع بالای رنگی است. موردی که به زیبایی و تنوع در فضای آشپزخانه انجامیده و آن را به محیطی خاص تبدیل نموده است.

استفاده از رنگ‌های روشن در این سبک بسیار متداول بوده و به فضای اروپایی ایجاد شده طراوت می‌بخشد. با وجه به تناسب این رنگ‌ها با فضاهای کوچک و آپارتمانی، استفاده از کابینت روشن به سبک اروپایی می‌تواند زمینه مناسب برای دلباز بودن محیط را فراهم آورد.

کابینت مدرن اروپایی یعنی راحتی بیشتر و سهولت در استفاده!

همه کسانی که از انواع کابینت مدرن اروپایی استفاده کرده‌اند، بر روی این مورد اشتراک ‌نظر دارند که سبک اروپایی در ساخت کابینت با راحتی فوق‌العاده در استفاده همراه است.

دلیل آن را هم می‌توان در مهارت طراحان و سازندگان و در به‌کارگیری نظرات کاربران و اشراف آنها به نیازهای مشتریان این محصولات جستجو نمود.

برای مثال ابعاد و اندازه‌های در نظر گرفته شده برای ساخت این نوع کابینت بر اساس استانداردهای جهانی بوده و برای افرادی با قد معمولی کاملا مناسب است.

گرچه این تولیدات برای کاربران با هر ابعاد سفارشی خواسته شده تهیه می‌شود.

هم‌چنین مهندسی ساخت این لوازم و رعایت نکات کلیدی در این زمینه کمک کرده تا کابینت مدرن اروپایی به محصولی همه‌پسند و جهانی تبدیل شده و روز به روز در همه جای دنیا بیشتر طرفدار پیدا کند.

اغلب این نمونه‌ها در سبک مدرن تهیه شده و دارای ویژگی‌های این سبک است. بر این اساس سادگی در عین شیک و کاربردی بودن را می‌توان از اصلی‌ترین ویژگی‌های این سبک به‌شمار آورد.

 کابینت مدرن اروپایی و ویژگی‌های ظاهری

کابینت اروپایی موجود در جهان به دو دسته کابینت مدرن اروپایی و کابینت اروپایی کلاسیک تقسیم‎بندی می‌شود. برخلاف کابینت‌های کلاسیک که دارای جزئیات زیادی‌اند و با طرح‌های خاص طراحی می‌شوند، کابینت مدرن اروپایی سرشار از سادگی است. حتی ممکن است هیچ دستگیره خاصی روی کابینت مدرن اروپایی نصب نشود. 

کابینت مدرن اروپایی را می‌توان جایگزین خوبی برای کابینت‌های قدیمی دانست. چرا که دارای سبک خاص و طراحی منحصر به فردی‌اند. یک کابینت مدرن اروپایی، می‌توان از متریال‌های مختلفی از جمله چوب MDF، چوب‌های گلاس‌ام دی اف و یا‌ام دی اف مات ساخته شده باشد. آن چیزی که در کابینت مدرن اروپایی خودنمایی می‌کند، به کار رفتن کابینت‌های کوچک و با ارتفاع کم است. حتی می‌توان ارتفاع کابینت‌های پایینی و کابینت‌های بالایی را متفاوت در نظر گرفت. بنابراین، از جمله خصوصیات بارز کابینت اروپایی مدرن، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد. 

کابینت مدرن اروپایی، بدون جزئیات خاصی طراحی می‌شود و سادگی در آن موج می‌زند. 

از انواع متریال‌ها از جمله چوب‌ام دی اف برای ساخت این کابینت استفاده خواهد شد. 

هیچ تجملات خاصی در کابینت اروپایی مدرن دیده نمی‌شود. همه چیز در عین سادگی و نظم طراحی می‌شوند. 

ارتفاع کابینت مدرن اروپایی پایین است. به طوری که کابینت‌ها را می‌توان به شکل یک مربع در نظر گرفت. 

ترکیب رنگ خاصی برای کابینت‌های مدرن اروپایی مد نظر نیست و می‌توان از هر رنگ و یا ترکیبی رنگی استفاده کرد. 

اجرای اپن و جزیره بزرگ در آشپزخانه و تکمیل سبک دکوراسیون مدرن اروپایی

همانطور که اشاره کردیم، اجرای کابینت مدرن اروپایی می‌تواند مهم‎ترین بخش برای طراحی آشپزخانه با سبک اروپایی باشد؛ اما همه چیز به یک کابینت اروپایی مدرن ختم نمی‌شود. یکی از مهم‎ترین بخش‌های یک آشپزخانه مدرن اروپایی، بخش جزیره یا همان میز بزرگی است که در وسط آشپزخانه قرار داده می‌شود.

این میز می‌تواند یک میز ناهارخوری و یا بخشی از اپن باشد. انتخاب جزیره بزرگ و خاص در کنار کابینت‌های مدرن اروپایی، زیبایی آشپزخانه را چندین برابر می‌کند.کابینت هایگلاس با سبک های اروپایی قابل اجرا است.

جمع ‎بندی

در این مقاله در مورد کابینت مدرن اروپایی و جزئیات آن صحبت کردیم. کابینت اروپایی مدرن، سبک خاصی از جدیدترین مدل‌های کابینت است که می‌تواند برای آشپزخانه‌های مدرن و لوکس امروزی، گزینه خوبی باشد. هزینه اجرای کابینت‌های مدرن اروپایی وابسته به عوامل متعددی است. بنابراین، توصیه می‌شود که قبل از اجرای این سبک از کابینت در منزل و آشپزخانه خودتان، در مورد هزینه اجرای آن اطلاعات کافی کسب کنید. مقالات مشابه

محصول مشابه

دکوراسیون‌تان را همانگونه که در ذهن تصور می کنید با خدمات ما بسازید

VERGEUR WOOD CRAFTS