×

به اشتراک بگذارید

  • درب لوکس

  • مقاله

درب لوکس از مجموعه تولیدات درب ضدسرقت با ویژگی‌های کاربردی و نمای خاص و متمایز است. محصولی که با نام خود بسیار هماهنگ بوده و از هر جهت زیبا، لوکس و مطابق با فناوری روز دنیا تهیه می‌شود.

علاوه بر حفظ ایمنی و رعایت استانداردهای کاربردی در این نوع درب درباره زیبایی آن نیز تدابیر لازم دیده شده تا بتواند هماهنگ با سایر اجزای ساختمان بوده و از تناسب کافی از هر جهت برخوردار باشد.

در این نوشتار ضمن معرفی درب لوکس و ویژگی‌های آن شما را با نمای ظاهری و کاربردهای آن نیز آشنا می‌کنیم.

تا انتهای مطلب با ما همراه باشید.

درب لوکس از گذشته تاکنون...

درب و کاربردهای آن در هر ساختمان بخشی از ساختمان و نیز نمای آن را تشکیل می‌دهد. از زمان تولید درب‌های قدیمی چوبی و فلزی که اغلب نقش محافظ برای ساختمان را داشتند و پس از آن نمونه‌های کلاسیک با نقوش و رنگ و نمای متنوع تا نسل جدید درب‌های مدرن سال‌ها طی شده است.

امروزه و با به‌کارگیری فناوری‌های نوین ساخت درب، محصولات جدیدی به بازار آمده که تفاوت‌های بسیاری با نمونه‌های کلاسیک دارند. محصولاتی با یک دنیا تنوع و در عین حال ویژگی‌های مشترک که رضایت کاربرانی با سلیقه‌ها و الزامات کاربردی مختلف را تامین می‌کند.

حفظ ایمنی و رعایت استانداردهای تولید از نخستین و مهم‌ترین مواردی است که در ساخت انواع درب لوکس ضد سرقت به کار گرفته می‌شود. موردی که اصلی‌ترین انگیزه از خرید این نوع درب به‌شمار می‌آید.

اما در کنار این موارد، زیبایی درب‌های ضد سرقت به‌ویژه در مدل‌های لوکس نیز از جایگاه مهمی بین کاربران برخوردار است.

تنوع این محصولات نیز با توجه به محل نصب آنها دارای دسته‌بندی‌هایی است که متریال مصرفی و طراحی این نوع درب ها را نیز تحت‌تاثیر قرار می‌دهد.

برای مثال نصب درب مخصوص ورودی آپارتمان از این نوع با نمونه ضد سرقت مناسب برای ورودی لابی تفاوت‌هایی دارد که در ساخت آن منظور می‌شود. هم‌چنین نمونه‌ درب لوکس ضد سرقت مناسب برای استفاده در ساختمان تجاری با انواع مسکونی متفاوت بوده و در ساخت آن نکات و فناوری های خاصی به‌کار گرفته می‌شود.

در ادامه مطلب به بررسی جنبه‌های مختلف ساخت این نوع درب می‌پردازیم.

با ما همراه بمانید.

درب لوکس: آمیزه تکنولوژی و هنر!

ساخت درب در کنار نکات فنی بسیاری که دارد، مستلزم رعایت ظرافت و اصول مهندسی در بالاترین سطح در ساخت نیز هست. نکته‌ای که تولید و خرید درب لوکس را در اولویت بسیاری از کاربران قرار داده است.

از ویژگی‌های مهم این نوع درب می‌توان به ضخامت بخش روکش چوبی در آن اشاره نمود که بیش از 2 میل بوده و بر کیفیت رنگ‌آمیزی آن تاثیر مثبتی برجای می‌گذارد. این نوع روکش‌ها دارای تنوع در متریال ساخت هستند که مدل‌های روکش CNC، برجسته اکونومی یا اقتصادی و برجسته لوکس از معروف‌ترین آنها به‌شمار می‌آیند.

استفاده از تجهیزات مدرن برش و پرس کاری نقش مهمی در کیفیت این تولیدات داشته و آنها را به بهترین شکل هدایت می‌کند.

تنوع قیمت در این محصولات تا حدود زیادی به میزان برجستگی‌های موجود بر روی درب و ضخامت و کیفیت آنها بستگی دارد. رنگ‌های طیف قهوه‌ای و سفید که بیشترین میزان کاربرد را در این تولیدات ایفا می‌کنند.

کیفیت رنگ‌آمیزی درب لوکس نیز از آیتم‌های مهم در قیمت‌گذاری این تولیدات بوده و سهم زیادی در انتخاب و رضایت مشتریان از این محصولات ایفا می‌کند. با وجود امکان ایجاد تنوع در شیوه‌ و مواد اولیه در رنگ‌آمیزی این نوع درب‌ها، استفاده از رنگ‌های الکترواستاتیک برای این منظور بسیار متداول و گزینه بهتر است.

تا جایی که نمونه‌هایی با چنین مشخصاتی از قیمت بالاتری برخوردارند.

در ادامه مطلب با شما درباره ابزار و یراق این ملزومات سخن خواهیم گفت.

با ما همراه باشید.درب لوکسدرب لوکس ضد سرقت و گزینه‌های ابزار و یراق!

با شنیدن واژه ضد سرقت، اغلب ما به استحکام و مقاومت لوازم فکر کرده و محصولاتی با این ویژگی ‌را در نظر می‌آوریم. البته باید به‌خاطر داشت که دوام و کارایی در یک محصول به ویژگی‌های تخصیص یافته در اجزای آن مربوط می‌شود و در مورد درب لوکس نیز، مواردی نظیر ابزار و یراق تاثیر بالایی در شکل‌دهی این بخش دارند.

قفل این نوع درب و زبانه‌های به کار رفته در درب‌های ضد سرقت را می‌توان اصلی‌ترین بخش در این مورد دانست. نقش مهم عداد و کیفیت زبانه‌ها به‌خوبی در مزیت ضد سرقت این محصولات موثر بوده و نقش آن را در ممانعت از بروز سرقت مشخص می‌کند.

این درب‌ها با وجود زبانه‌های متعدد که در جهات مختلف قرار می‌گیرند هنگام قفل کردن از جهات مختلف وارد چهارچوب درب شده و آن را محکم می‌کنند.

لولاهای نصب و دستگیره‌ها نیز از دیگر اجزای مهم در این نوع درب لوکس به‌شمار می‌آیند که علاوه بر زیبایی به کیفیت این محصولات نیز کمک می‌کنند.

قیمت درب لوکس چگونه تعیین می‌شود؟

یکی از نکات مهم در خرید درب لوکس قیمت‌گذاری آن است که با توجه به آیتم‌های متنوعی تعیین می‌گردد.

یکی از موثرترین این موارد ویژگی‌ها و تفاوت‌های شاخص این نوع درب با انواع معمولی است. نمونه‌های این تفاوت‌ها را می‌توان در متریال مصرفی و شیوه ساخت مشاهده نمود که تاثیر بالایی بر قیمت این تولیدات دارند.

هم‌چنین از نقش برند سازنده و داخلی یا وارداتی بودن این محصولات نیز نمی‌توان صرف‌نظر نمود. چنانکه امروزه نمونه‌های درب لوکس ترک از پرطرفدارترین انواع این نوع درب ضد سرقت به‌شمار می‌آیند.

با وجود همه این موارد، نمی‌توان قیمت قطعی و ثابتی را برای انواع درب لوکس داخلی و وارداتی تعیین نمود و این کار نیاز به کارشناسی دارد.

دلیل آن هم نوسانات بازار و قیمت ارز است که بر نرخ تک تک اجزای تولید درب تاثیر می‌گذارد. کیفیت بالای قطعات مصرفی در ساخت درب لوکس نیز از عوامل افزایش دهنده این قیمت‌هاست که باید به آن توجه داشت.

بالاتر بودن قیمت این نمونه‌ها نیز به مجموعه‌ای از این عوامل بستگی دارد.

از مزایای کاربرد درب ضد سرقت لوکس بیشتر بدانیم!

ساختار متمایز درب‌های ضد سرقت و خواص آنها باعث شده این نوع درب حفاظ مناسبی در برابر ورود غیر مجاز افراد و سرقت باشد. استفاده از ورق فولادی ضخیم در نقش هسته درب و استفاده از انواع قفل و زبانه مخصوص در ساخت این محصولات کمک کرده تا درب لوکس از نوع ضد سرقت به محصولی متفاوت تبدیل شود.

دید چشمی واید با ساختار دستگیره دیجیتال و قابلیت ضبط از دیگر مزیت‌هایی است که برای این تولیدات در نظر گرفته شده است.

ورقه فولادی در بخش هسته با ضخامت 25/1 میل که با لایه‌ای از ام دی اف پوشیده شده نیز بخش دیگری از این تمهیدات است که با تغییرات قیمت در این نوع تولیدات همراه هست.

و در پایان...

برای کاربران درب‌های لوکس و ضد سرقت آگاهی از تکنولوژی ساخت و متریال مصرفی در این تولیدات از اهمیت بالایی برخوردار است. فرصتی برای احساس ایمنی با درب‌های مطمئن و محکم که آسایش را به خانه شما دعوت می‌کند.

شناخت این تولیدات و خرید آنها از مراکز معتبر نیز مزیتی است که می‌توان آن را با استفاده از نمایندگی‌های مجاز و معتبر فروش به دست آورده و از آن در مسیر یک خرید موفق به کار بست.

مقالات مشابه

دکوراسیون تان را همانگونه که در ذهن تصور می کنید با خدمات ما بسازید

VERGEUR WOOD CRAFTS