درب ورودی لابی


اگرچه انتخاب درب چوبی لوکس در نظر بسیاری از افراد یک امر عادی و متعارف به نظر می‌رسد اما این مسئله برای طراحی محیط‌های‌ تجاری از اهمیت و جایگاه ارزشمندی برخوردار است. درب ورودی لابی از جمله درب‌هایی است که با وسواس و حساسیت زیادی انتخاب و طراحی می‌شود. علت انتخاب این نوع درب ورودی ساختمان مسکونی کاملاً مشخص است. این درب‌ها بخشی از تجارت یک محیط ساختمان به حساب می‌آیند. اگر یک درب لابی لوکس مدرن برای ساختمان انتخاب شود، در نگاه مشتری تاثیرگذار خواهد بود.

 درب لابی لاکچری

واقعیت امر در مورد انتخاب درب لابی لاکچری این است که این درب‌ها با توجه به اینکه شیک و جذاب به نظر می‌رسند، می‌توانند در نگاه اول برای مشتری گیرا و موثر باشند. فرض کنید یک خانواده تصمیم دارند یک واحد مسکونی را اجاره کنند. در این شرایط درب ورودی لابی به‌عنوان اولین ویژگی ساختمان در نگاه خانواده ظاهر می‌شود. بنابراین انتخاب یک درب لابی مدرن می‌تواند ساختمان را بسیار خاص و جذاب نشان دهد. قطعاً در چنین شرایطی نظر و نگاه مشتری معرف ساختمان و درب لابی لاکچری خواهد شد. ضمن اینکه مالکان و صاحبان خانه نیز شانس بیشتری برای اجاره دادن واحدهای ساختمان خواهند داشت.

درب ورودی لابی می‌تواند مربوط به هر ساختمان تجاری، اداری و مسکونی باشد. با این وجود در کلیه ساختمان‌ها نقش تجاری بودن لابی‌ها وجود دارد. یعنی اگر درب ورودی لابی در نوع مناسب طراحی، سفارش و انتخاب شده باشد، می‌تواند شما را به سود موردنظرتان برساند. این سود می‌تواند از اجاره دادن واحدهای مسکونی به دست بیاید یا مربوط به فروش اجناس در مراکز تجاری باشد. در هر صورت ضرورت طراحی درب لابی لاکچری را آشکار می‌کند.

درب ورودی لابی یکی از مهم ترین محصولاتی است که می توان برای طراحی لابی ساختمان های مسکونی و تجاری و حتی هتل ها مورد استفاده قرار دارد. با توجه به اهمیت لاکچری و لوکس بودن دکوراسیون لابی، خرید درب لابی لوکس و لاکچری طرفداران بسیار زیادی پیدا کرده است. با این حال، برخی از طراحان داخلی ترجیح می دهند که سبک دکوراسیون لابی را ساده‎تر و به صورت مدرن اجرا کنند. بنابراین، درب لابی مدرن نیز می تواند به عنوان درب ورودی لابی مورد استفاده قرار گیرد. 

درب ورودی لابی

آنقدر تنوع درب ورودی لابی در بازار کشور ایران زیاد است که نمی توان به راحتی درب لابی را به چند دسته مختلف تقسیم بندی کرد. از طرفی، بسیاری از مجموعه های تولید کننده درب لابی، اقدام به تولید درب لابی لوکس با ترکیب شیشه و آینه‎کاری می کنند تا زیبایی درب لابی چندین برابر شود. 

اگرچه درب لابی مدرن و لاکچری، هر دو می توانند گزینه خوبی برای اجرا در لابی ساختمان ها و هتل ها باشند؛ اما باز هم انتخاب درب لابی مدرن و یا درب لابی لوکس بستگی به سبک دکوراسیون داخلی ساختمان دارد. 

درب لابی مدرن برای ساختمان هایی با طراحی ساده مورد استفاده قرار می گیرد؛ اما درب لابی لاکچری برای ساختمان هایی با سبک های لوکس تر و خاص تر استفاده می شوند. معمولا درب لابی لوکس با جزئیات بیشتری تولید می شود و دارای برجستگی های خاصی است؛ اما درب ورودی لابی مدرن، بدون جزئیات تولید می شود و ظاهر ساده‎تری دارد. 

در میان انواع درب ورودی لابی، درب لابی لوکس مدرن نیز به چشم می خورد که ترکیبی از درب لابی لوکس و درب لابی مدرن است. هر کدام از انواع درب های لابی می توانند برای اجرا در منازل مسکونی و مراکز اقامتی گزینه مناسبی باشند. فقط باید برای انتخاب آن ها، دقت لازم به عمل آید. 

این روزها خرید درب لابی لاکچری طرفداران بسیار زیادی پیدا کرده است؛ چرا که اولین چیزی که در یک ساختمان به چشم می خورد، لابی است و بدیهی است که درب لابی لاکچری تاثیر زیادی روی زیبایی و سبک دکوراسیون لابی ساختمان دارد. در حال حاضر، امکان خرید درب لابی مدرن و درب لابی لاکچری از تولید کننده درب لابی وجود دارد که در این مقاله بیشتر در مورد تفاوت های درب لابی لاکچری و درب لابی مدرن صحبت کردیم. بنابراین، انتخاب هر یک از انواع درب ورودی لابی، بستگی به سلیقه و نظر مشتریان دارد. 

درب ورودی لابی لاکچری و اهمیت انتخاب آن

اهمیت درب لابی لاکچری در هتل‌های گران قیمت

درب لابی لاکچری در هتل‌های لوکس و گران قیمت بسیار مورد استفاده قرار می‌گیرد. ظاهر یک هتل مجلل و متفاوت از درب ورودی لابی آن نیز قابل تشخیص است. به همین خاطر صاحبان هتل مدت زمان زیادی را برای طراحی فضاهای مختلف هتل صرف می‌کنند. در این میان طراحی درب ورودی لابی هتل از جایگاه ارزشمندی برخوردار است. این عنصر می‌تواند بخشی از بازاریابی مربوط به هتل را به شکل نامحسوس انجام دهد.

چشم‌های ما ذاتاً به زیبایی گرایش دارند و از آن استقبال می‌کنند. این موضوع در سایر جوانب زندگی هر انسانی از جمله طراحی درب لابی لاکچری وجود دارد. بنابراین زیبایی‌ها می‌توانند نگاه و نظر هر فردی را به خود معطوف کنند. به خصوص اینکه متاسفانه هیچ ویژگی دیگری در نگاه اول از مراکز تجاری، اداری و مسکونی قابل فهم و درک نیست. تنها یک درب لابی مدرن می‌تواند ظاهر ساختمان را جذاب نشان دهد.

درب ورودی لابی با سایر درب‌هایی که به شکل عادی، طراحی و سفارش داده می‌شوند، متفاوت است.

مطالعه بیشتر: درب هیدن

درب لابی لوکس مدرن و مشخصات آن

درب لابی لوکس مدرن از سه لنگه تشکیل شده است. جالب است بدانید دو لنگه این درب به شکل ثابت بوده و لنگه وسط نیز به‌عنوان درب اصلی ساختمان مورد استفاده قرار می‌گیرد. این ویژگی در میان انواع درب لابی مدرن به وفور دیده می‌شود. شیشه‌هایی که برای درب ورودی لابی در نظر گرفته می‌شوند، از نوع برنز کاری شده بوده و معمولاً در نوع سه جداره عرضه می‌شوند.

متریال تولیدی درب لابی لوکس مدرن

تولید کننده درب لابی برای تولید درب لابی لاکچری از چوب‌های مختلف بلوط، راش و روس کمک می‌گیرد. هر کدام از این درب‌ با توجه به خصوصیاتی که دارند، می‌توانند ویژگی متفاوتی را برای درب لابی لاکچری فراهم کنند. البته تولید کننده درب لابی قبل از اینکه شما تصمیم به سفارش یا خرید درب ورودی لابی بگیرید، در مورد کیفیت متریال با شما صحبت خواهد کرد. به‌عنوان مثال برخی از چوب‌ها مانند بلوط و راش برای طراحی درب لابی مدرن گزینه بسیار مناسبی هستند. چون کیفیت خوبی دارند.

دوام و استحکام درب لابی مدرن

درب لابی مدرن به شکل مداوم در طی روز و ساعات مختلف مورد استفاده قرار می‎گیرد. به همین خاطر استحکام و دوام، فاکتور مهمی برای خرید درب لابی لوکس مدرن محسوب می‌شود. ضمن اینکه این ویژگی برای تولید کننده درب لابی نیز در اولویت قرار می‌گیرد.

اهمیت تزیین و طراحی درب لابی مدرن

زیبایی و شیوه طراحی درب ورودی لابی به اندازه استحکام و کیفیت آن اهمیت دارد. همانطور که گفتیم درب لابی لوکس مدرن می‌تواند جنبه تجاری داشته باشد. از این ‌رو صاحبان ساختمان و تولید کننده درب لابی بر روی طراحی و انتخاب درب‌ها بسیار متمرکز می‌شوند و زمان و سرمایه بیشتری را صرف می‌کنند.

درب لابی با طراحی خاص

خدمات انحصاری تولید کننده درب لابی

زیبایی بخشی از جذابیت یک درب لابی مدرن به حساب می‌آید. درب لابی مدرن ضمن اینکه از طراحی ظریف و خاصی برخوردار است، به همان اندازه نیز زیبایی و جذابیت دارد. رنگ انتخابی برای درب لابی لاکچری نیز باید با دکوراسیون ساختمان هماهنگ باشد. برای طراحی درب لابی مدرن از رنگ‌های نزدیک به هم و هم‌خانواده با سایر اجزای دکوراسیون استفاده می‌شود. این موضوع بافت محیطی ساختمان را یکدست و همگون نشان می‌دهد.

اگر تمایل دارید تضاد رنگی مطلوبی را برای درب ورودی لابی استفاده کنید، این تضاد باید به شکل متعارف به کار گرفته شود. چون در غیر این صورت جذابیتی برای درب لابی لوکس مدرن نخواهد داشت. تولید کننده درب لابی، طراحی درب لابی لوکس مدرن را با دمای خاص و در سه مرحله متفاوت انجام می‌دهد. این مراحل برای مقاوم‌سازی درب لابی لاکچری مورد اهمیت هستند.

انواع درب ورودی لابی

مشتریان و مصرف‌کنندگان معمولاً از تنوع درب لابی لوکس مدرن و سایر درب‌ها استقبال می‌کنند. تنوع امکان تطبیق و هماهنگ‌سازی محیط دکوراسیون را آسان‌تر می‌کند. هر کدام از این درب‌ها با ویژگی‌های متفاوت مانند رنگ، متریال، طراحی و... عرضه می‌شوند. زمانی که تنوع درب لابی لاکچری بیشتر باشد، مشتری می‌تواند درب مورد نظر خود را در میان انواع درب لابی مدرن بیابد.

درب لابی لوکس مدرن چوبی

درب لابی لوکس مدرن از نوع چوبی می‌تواند در محیط‌های مختلف مسکونی، اداری و تجاری مورد استفاده قرار بگیرد. این نوع درب‌ها در نوع تمام چوب قیمت بیشتری دارند. البته چوب‌های طبیعی و خالص از استحکام، کیفیت و دوام بالایی نیز برخوردار هستند. اگرچه چوب خالص و طبیعی کیفیت و قیمت درب ورودی لابی را افزایش می‌دهد اما عواملی همچون طراحی، پرداخت، تزیین و ... نیز بر روی قیمت درب لابی لوکس مدرن تاثیرگذار هستند. در برخی از موارد تولید کننده درب لابی از شیشه برای تزیین درب لابی لاکچری استفاده می‌کند. هرچه زمان بیشتری صرف طراحی درب لابی لوکس مدرن شده باشد، به همان نسبت قیمت آن نیز افزایش پیدا می‌کند.

درب فریم لس از دیگر انواع درب ها می باشد.

درب ورودی لابی فلزی

درب لابی مدرن از نوع فلزی برای طراحی و سفارش درب ورودی لابی بسیار مورد استقبال قرار می‌گیرد. قیمت درب لابی در نوع فلزی نسبت به برخی از درب‌های لابی چوبی گران‌تر است. در هر صورت این نوع درب‌ها نیز از قیمت مناسبی برخوردار هستند. درب لابی لاکچری را می‌توان با متریال مختلف از جمله فلز طراحی کرد. بسته به سلیقه و نظر مشتری تولید کننده درب لابی از متریالی مانند فلز آهن نیز برای طراحی درب لابی مدرن کمک می‌گیرد.

طراحی درب لابی

درب ورودی در نوع فلزی در سایزهای مختلف به شکل بازشو یک و نیم لنگه، بازشو تک لنگه و بازشو دو لنگه طراحی می‌شود. این ساختار متنوع، زیبایی درب مدرن برای لابی را دوچندان می‌کند. گل‌های CNC، گل‌های فرفورژه و استفاده از قوطی‌های فلزی به شکل کلاسیک می‌تواند طراحی متفاوتی برای درب لابی لوکس مدرن باشد.

درب لابی استیل

درب ورودی لابی در نوع استیل طرفداران بسیار زیادی دارد. این درب‌ها علی‌رغم اینکه مقاومت قابل توجهی دارند، می‌توانند برای محیط‌های مختلف مورد استفاده قرار بگیرند. فلز استیل با توجه به درخشان بودن و براق بودن ظاهر ساختمان را بسیار مجلل، لاکچری و مدرن می‌سازد. اگر تمایل دارید درب لابی لاکچری سفارش دهید، می‌توانید از متریال استیل کمک بگیرید. این متریال علی‌رغم زیبایی و جذاب بودن، دوام قابل توجهی نیز دارند. بنابراین این درب‌ها می‌توانند به شکل سال‌های متوالی قابل استفاده باشند. این در حالی است که فلز استیل نسبت به سایر متریال نیاز کمتری به نگهداری و تعمیر دارد.

این مسئله تولید درب لابی مدرن با فلز استیل را مقرون‌به‌صرفه و اقتصادی می‌کند. به همین علت درب استیل توسط تولید کننده درب لابی پیشنهاد می‌شود. رایج‌ترین درب استیلی که برای طراحی درب ورودی لابی توصیه می‌شود، درب پروفیلی است. این درب رنگ نقره‌ای دارد و با استیل طراحی شده است.

تولید کننده درب لابی

بسیاری از مالکان تمایل دارند درب لابی لوکس مدرن استیل از نوع مات باشد. تولید کننده درب لابی می‌تواند به کمک دستگاه و ابزار مخصوص این نوع درب‌ها را به شکل مات درآورد. برای این کار از خشت‌زنی کمک گرفته می‌شود. تولید کننده درب لابی باید این خط‌ها را به شکل منظم و با عمق مناسب بر روی فلز استیل ایجاد کند. فقط یک تولید کننده درب لابی موفق و با‌تجربه عملیات مربوط به خش‌زنی درب لابی مدرن را به شکل حرفه‌ای انجام می‌دهد.

اگر به دنبال خرید درب ورودی لابی هستید، می توانید از تولید کننده درب لابی کمک بگیرید. امکان خرید انواع درب لابی لوکس مدرن، درب لابی مدرن، درب لابی لاکچری از تولید کننده درب لابی وجود دارد؛ چرا که تخصص تولید کننده درب لابی، تولید درب های باکیفیت و با طرح های متنوع است. از طرفی معمولا قیمت خرید درب ورودی لابی در مجموعه های تولید کننده درب لابی، پایین تر است. دلیل این موضوع هم حذف واسطه ها توسط تولید کننده درب لابی است. 

خرید درب لابی لاکچری 

درب لابی لوکس از جمله سبک های درب لابی است که می تواند برای انواع لابی های لوکس و لاکچری مورد استفاده قرار گیرد. درب لابی لوکس مدرن می تواند برای انواع لابی های منازل، ساختمان های مسکونی و هتل ها استفاده شود.

در حال حاضر، درب لابی لوکس و لاکچری با مدل های مختلفی در بازار کشور ایران به فروش می روند و انتخاب هر یک از انواع درب ورودی لابی به سلیقه طراح دکوراسیون لابی و همچنین، اعضای یک ساختمان بستگی دارد. 

برای آشنایی با درب طرح جدید به صفحه مورد نظر مراجعه کنید.

جمع‌بندی

درب لابی با تنوع طرح، رنگ، سایز و متریال تولید می‎شود. برای اینکه بتوانید خرید درب لابی با کیفیت را انجام دهید، باید از کیفیت کار تولید کننده درب لابی مطمئن شوید. تولید کننده درب لابی اطلاعات لازم برای خرید را در اختیار شما قرار می‌دهد.

ورگر تولیدکننده درب لوکس با زیباترین طرح ها می باشد.برای خرید درب لابی همراه ما باشید.

دکوراسیون تان را همانگونه که در ذهن تصور می کنید با خدمات ما بسازید

VERGEUR WOOD CRAFTS