درباره ما

صنایع چوب ورگر سابقه‌ی طولانی در زمینه‌ی صنعت ساخت و ساز و مصنوعات چوبی با هدف توسعه‌ی خدمات متمایز در صنعت ساختمان‌های لوکس و ارائه محصولات با کیفیتی مثال زدنی با طراحی روز دنیا پا به عرصه نهاده تا محصولی در کلاس جهانی به متقاضیان ارائه دهد.

این شرکت یکی از مجهزترین کارخان ههای موجود در خاورمیانه بوده که در سه بخش )صفحه ای، نجاری و خط رنگ( بادر اختیار داشن پیشرفته ترین دستگاه های روز دنیا و کادر طراحی متخصص و باتجربه به مشریان ارائه خدمات میدهد.

صنایع چوب ورگر به شکل میانگین توان تولید 20 واحد را در ماه دارا میباشد.

این خدمات شامل انواع )درب های ورودی، کابینت، کمد، قرنیز، دیوارکوب و انواع دکوراسیون ( بوده که قابلیت اجرای ترکیبی با چوب، استیل، پروفیل آلمینیوم، چرم، پارچه، شیشه و سرامیک را شامل میگردد.

بیش از ربع قرن فعالیت در صنعت ساختمان و مصنوعات چوبی ورگر در لغت به معنای «بادوام » و «پایدار » است.

صنایع چوبی ورگر با هدف توسعه ی خدمات چوبی در صنعت ساختمان های لوکس و نیز خلق ماموریتی نو و روزآمد در زمینه ی ارائه ی خدمات در این حوزه ی کلان تاسیس و راه اندازی شد.

گروه ورگر ،همواره با تاکید بر تعامل دوجانبه میان کارفرما و پیمانکار، ت اش کرده است تا نگاهی خاص و حرفه ای در تولیدات مورد استفاده در صنایع لوکس دست یابد.

این مجموعه همواره در مسیر بهبود و توسعه گام برداشته و توانسته است تا سبک منحر به فرد و ویژه ای را از آن می نامیم Vergeur style خود کند.

سبکی که امروز آن را « سبک ورگر » یا پیشر. در ارائه ی سبک های متمایز و نوآور در مصنوعات چوبی لوکس صنایع چوبی ورگر برخود می بالد که با تکیه برتجهیزات مجهز و به روز، طراحی متنوع و گسرده گی محصولات نیروی انسانی حرفه ای و کارآمد در حوزه ی طراحی، تحقیق و توسعه و با استفاده از مشاوران بین المللی و اعتبار روزگار گذشته خود در .راستای ارتقای صنعت چوب ایران زمین گامی موثر برداشته است.

ورگر؛ بادوام و پایدار

کارخانه «صنایع چوبی ورگر » دربنایی به مساحت حدود 6 هزار مر مربع در ناحیه صنعتی خرم دشت (جاجرود) و تنها درفاصله ی زمانی حدوداَ 20 دقیقه از شمیرانات تهران قرار گرفته است، موقعیتی ویژه که راه های دسترسی و حضور مشریان در مکان کارخانه را تسهیل می کند.

تمامی عملیات ساخت در خط چوب کارخانه توسط به روزترین دستگاه های ایتالیایی انجام می شود و همچنین این کارخانه یکی از مجهزترین خطوط رنگ مکانیزه موجود را دراختیار دارد.

در مجاورت این فضا، نمایشگاهی از آخرین و جدیدترین محصولات و طراحی های «صنایع چوبی ورگر » در اتمسفری جذاب و دلنشین قرار گرفته است. 

دستگاه اسپری اتومات کامپکت 3 پی، تمام مزیت های رنگ اتوماتیک را در خود جای داده است به علاوه اینکه از انعطاف بسیار دقیق برای اعمال اسپری و کابین اسپری فشار بالا همراه با سیستم تهویه ی کنترل شده و دو پنجره در دو طرف برای دسترسی بهتر جهت نظافت و تعمیرات می باشد این دستگاه نیز مجهز به سیستم خشک کننده یو وی می باشد.

20 دقیقه تا شمیران

دکوراسیون تان را همانگونه که در ذهن تصور می کنید با خدمات ما بسازید

VERGEUR WOOD CRAFTS