×

به اشتراک بگذارید

  • تولیدکننده درب لوکس

تولیدکننده درب لوکس علاوه بر جنبه زیبایی این محصولات به ایمنی و دوام آنها نیز می‌پردازد. این مجموعه‌ تولید کننده با تامین بهترین قطعات و اجزای تشکیل دهنده برای ساخت، از بهترین تکنولوژی برش قطعات و دیگر ملزومات ساخت نیز استفاده می‌کند.

تنوع طرح، کیفیت ساخت و استفاده از تجهیزات روز دنیا در ساخت نیز از دیگر بخش‌هایی است که در تولید این درب‌ها مورد توجه قرار می‌گیرد. درب‌های اتاقی، ضد سرقت، درب حیاط لوکس، درب لوکس سرویس بهداشتی و حمام و دیگر نمونه‌های این نوع درب را می‌توان نمونه‌هایی از محصولات تولیدکننده درب لوکس دانست.صنایع چوب ورگر شما را در انتخاب بهترین و کاربردی ترین درب لوکس همراهی می کند.

در این مطلب به بررسی این موارد می‌پردازیم.

با ما تا انتهای مطلب همراهی کنید.

تولیدکننده درب لوکس: تامین کننده انواع درب باکیفیت!

درب بخش مهمی در هر ساختمان را تشکیل می‌دهد که بدون وجود نمونه باکیفیت و مفید از آن، مقوله امنیت در ساختمان را نمی‌توان چندان جدی دنبال نمود.

تنوع متریال مصرفی در ساخت از چوب تا فلز را باید یکی از موارد مهم در این زمینه برشمرد. از تلفیق علم طراحی این درب‌ها تا هنری که در ساخت آنها به‌کار گرفته می‌شود هر یک به‌نوبه خود در این زمینه نقش ایفا می‌کنند. نقشی که امروز شرکت‌های تولیدکننده درب لوکس آن را سرلوحه خدمات خود در این زمینه قرار داده‌اند.

این محصولات در بخش‌های مختلف و با تنوع در طراحی و ساخت تقسیم شده و به تولید انواع درب روستیک با برش سی ان سی، درب اکونومی، نمونه‌های مخصوص لابی، فلزی داخل و بیرون ساختمان و نمونه‌های دیگر درب لوکس منجر می‌شود.

در کنار کلیه این موارد اعم از فناوری ساخت و تنوع در طرح، قیمت این تولیدات نیز مد نظر بوده و تولید نمونه‌هایی با مناسب‌ترین قیمت نیز مد نظر است.

مجموعه‌های تولید کننده این درب‌ها نیز با اشراف بر این موارد ضمن همکاری با مهندسین مجرب و کارآزموده به پیاده‌سازی طرح‌های هوشمندانه و مشتری‌پسند برای تولید این محصولات می‌پردازند.

درب ورودی کلاسیک از انواع درب های لوکس است.

در ادامه مطلب با ما همراه باشید تا بیشتر در مورد محصولات عرضه شده توسط مجموعه‌های تولیدکننده درب لوکس با یکدیگر گفتگو کنیم.

تولیدکننده انواع درب لوکس و مسیر یک انتخاب...

اگر قصد بازسازی منزل خود را داشته و در این مسیر مایل به تعویض درب‌ها در بخش‌های مختلف هستید، انتخاب نمونه مناسب از این محصولات بی‌شک کارآسانی نخواهد بود.

خوشبختانه تنوع بالای محصولات این مجموعه از یک سو و انتخاب بهترین کالاهای عرضه شده توسط تولیدکننده درب لوکس از سوی دیگر این مسیر را برای شما هموار خواهد کرد.

نخستین گام در این مسیر تشخیص الزامات کاربردی در هر محیط است. تفاوت‌های موجود میان بخش‌های مختلف ساختمان ملاک خوبی برای این انتخاب‌ها خواهد بود.

از خارجی‌ترین بخش ساختمان یعنی درب ورودی لابی تا فضای داخلی نظیر لابی ساختمان، هر بخش الزامات متفاوتی در ساخت و کاربرد درب داشته و نیازمند بررسی و طراحی نمونه‌ای متفاوت است.

کاربرد فلز توسط تولیدکننده درب لوکس به اشکالی مانند فرفروژه در بخش تزئینات و صفحات فولادی به‌منزله بخش ایمنی درب مانند آنچه درون ساختار درب‌های آپارتمانی مورد استفاده قرار می‌گیرد، بخش مهمی از ساخت این نوع درب‌ها را شامل می‌شود.

استفاده از فلزات در بخش زبانه‌های قفل این نوع درب‌های ضد سرقت نیز مورد دیگری است که هر مجموعه تولیدکننده درب لوکس آن را در نظر گرفته و متریال مصرفی و شیوه ساخت را بر اساس آن برنامه‌ریزی می‌کند.


تولیدکننده درب لوکس
از طراحی درب‌های لوکس بیشتر بدانیم!

طراحی حرفه‌ای و مهندسی شده درب ورودی چوبی از بخش‌های مهم در مسیر پروسه ساخت آنهاست که با توجه به نیازهای موجود توسط تولیدکننده درب لوکس انجام می‌شود. فضای در دسترس جهت باز و بسته شدن درب از جهت دلخواه، ابعاد و ضخامت و البته لایه‌ها و متریال مصرفی در ساخت درب لوکس نیز از دیگر مواردی هستند که در تهیه این نمونه‌ها مد نظر قرار می‌گیرد.

برای مثال در اتاق خواب‌های کوچک یا دارای مبلمان و سرویس خواب حجیم، جهت و نحوه باز شدن درب اهمیت زیادی داشته و توسط تولیدکننده درب لوکس در نظر گرفته می‌شود.

در مورد درب‌های لوکس چوبی اتاق و فلزی حیاط نیز نکات زیادی وجود دارد که انتخاب‌های پیش رو را رقم می‌زند. انتخاب مدل‌های مناسب از این تولیدات علاوه بر تامین ایمنی و محافظت لازم از ساختمان، نقش مهمی نیز در زیبایی آن ایفا می‌کند.

تنوع بالای این محصولات نیز کلیه این الزامات را شامل شده و نمونه‌هایی از قبیل درب‌های اچ دی اف را با استحکام، ضخامت و زیبایی بیشتر در اختیار کاربران قرار می‌دهد.

در مورد نمونه‌های اقتصادی و مدل‌های ملامینه نیز موضوع با در نظر گرفتن توان خرید افراد گره خورده و به‌خوبی از عهده تامین نیازهای آنها برمی‌آید. به این ترتیب افراد با هر نوع الزامات و سلیقه می‌توانند محصولات شرکت‌های تولیدکننده درب لوکس را تهیه و فضای ساختمانی خود را به آن مجهز نمایند.

آشنایی با تنوع موجود در تولیدات درب لوکس...

دنیای ما دنیای تنوع‌هاست و افرادی با سلیقه‌های مختلف می‌توانند نیازهای خود را در چنین فضایی به‌خوبی تامین و تهیه نمایند.

در مورد تولیدات درب لوکس نیز موضوع به‌همین شکل بوده و شامل موارد گوناگون است.

برای مثال درب‌هایی با روکش ام دی اف، اچ دی اف، ملامینه و دیگر انواع روکش مصنوعی امروزه کاربردهای فراوانی دارند که به‌خوبی می‌تواند در فضاهای مختلف ساختمان مورد استفاده قرار گیرد. مانند آنچه در مورد درب‌های هال، اتاق خواب، ورودی آشپزخانه و فضاهای داخلی ساختمان دیده می‌شود.

این نمونه‌ها در ورودی لابی و نیز درب حیاط از نظر متریال مصرفی و تکنیک‌های ساخت متفاوت بوده و کارخانجات تولیدکننده درب لوکس از موادی نظیر شیشه و فلز بیشتر در آنها استفاده می‌کنند.

تنوع قیمت و کیفیت در این محصولات نیز از فاکتورهای مهم دیگر در انتخاب این مواد توسط تولیدکننده درب لوکس است که نقش مهمی در تهیه این ملزومات ساختمانی دارد.

و در پایان...

انتخاب درب و استفاده از تولیدات مجموعه‌های تولیدکننده درب لوکس این روزها به بخشی از سازوکار پروسه‌های ساختمانی بدل شده و این محصولات به قسمت مهمی در هر سازه ساختمانی اعم از مسکونی، اداری و تجاری و دفتری تبدیل شده است.

تنوع محصولات این نوع درب‌ها و فناوری به‌کار رفته در تولید این محصولات مانند درب پیوت pivot نیز از جمله مواردی است که باید در این مسیر مد نظر قرار گیرد.

بر این اساس بهتر است در انتخاب تولیدکننده درب لوکس برای تهیه این محصولات حساسیت لازم به خرج داده و نمایندگی‌های مجاز و معتبر را برای این کار در نظر داشته باشید.

در پایان پیشنهاد می‌کنیم نمونه‌های متنوع و کاربردی این محصولات را در برندهای تولید کننده درب لوکس ورگر مشاهده و نسبت به انتخاب هوشمندانه آنها پس از مشاوره با کارشناسان فن صنایع چوب ورگر اقدام نمایید.

مقالات مشابه

محصول مشابه

دکوراسیون‌تان را همانگونه که در ذهن تصور می کنید با خدمات ما بسازید

VERGEUR WOOD CRAFTS